1. VASTO spol. s r. o., Vsetín
Stavební společnost
Značka kvality - program POROTHERM dům Wienerberger
Skip Navigation Links

 

Zamýšlíte postavit rodinný dům? Potřebujete poradit, co vše je třeba zvážit, než začnete stavět rodinný dům? Navštivte naši stránku:
Jak začít se stavbou RD

Příručka  investora v prgramu POROTHERM dům podle energetické náročnosti a konstrukčního řešení.

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali?
Potřebujete poradit před zahájením stavby?
Nebo máte dotaz, na který by jste rádi slyšeli odpověď?
Napište nám a využijte náš Kontaktní formulář,

Sportovní hala Hustopeče nad Bečvou Sportovní hala
Hustopeče nad Bečvou

Interiér sportovní haly Hustopeče nad Bečvou Interiér sportovní haly Hustopeče nad Bečvou

MŠ Svoboda nad Úpou MŠ Svoboda nad Úpou

Rekonstrukce Arcibiskupského paláce v Olomouci Zlepšení tepelně technických
vlastností penzionu,
Valašské Meziříčí

Přístavba a stavební úpravy hasičské zbrojnice, Březina Přístavba a stavební úpravy
hasičské zbrojnice, Březina

Rekonstrukce polikliniky Zahradníkova, Brno Rekonstrukce polikliniky
Zahradníkova, Brno

Energetické úspory bytového domu, Prostějov Energetické úspory
bytového domu, Prostějov

Kvalita a certifikáty stavební společnosti 1. VASTO spol. s r. o.

Kvalita práce stavební společnosti 1. VASTO spol. s r. o. je garantována především osvědčeným stabilizovaným a stmeleným kolektivem našich zaměstnanců, kteří většinou pracují ve svém oboru již řadu let. Velkou většinu stavebních prací zajišťujeme výhradně našimi pracovníky. Disponujeme zedníky, tesaři, betonáři, zámečníky, klempíři a pokrývači.

Zvětšit - ISO 9002:1995
 ISO 9002:1995
Rovněž firmy, které s námi chtějí spolupracovat, ať už jako poddodavatelé speciálních prací, nebo jako dodavatelé materiálů, podléhají z naší strany náročnému výběru a své pozice si musí průběžně obhajovat. Obstojí jen ti nejlepší.

Pouze tento systém práce umožnil požádat o certifikaci systému kvality. Po náročné prověrce Národním akreditačním orgánem - Českým lodním a průmyslovým registrem, jsme v roce 2001 obdrželi Certifikát systému jakosti podniku ISO 9002:1995, na provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování. Dále na stavební zámečnictví, kovovýrobu, klempířství a pokrývačství.


zvětšit - ČSN EN
 ČSN EN
ISO 9001:2001
Certifikát kvality jsme v r. 2002 úspěšně před certifikačním orgánem obhájili. Zahájili jsme tím v naší firmě práce na zdokonalení celého řídícího procesu podle další, nové náročnější normy jakosti. V prosinci 2003 jsme při neustálém a strmém růstu objemu výroby dosáhli certifikace dle ČSN EN ISO 9001:2001. V prvním čtvrtletí roku 2006 pak prozatím vyvrcholí proces certifikací a to dle ČSN ISO řady 14000.

Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky zařadilo naši stavební společnost 1. VASTO spol. s r. o. do seznamu kvalifikovaných dodavatelů vedeného podle zákona o veřejných zakázkách.

V současnosti konáme ve vedení společnosti hodně pro to, abychom v co nejkratší době obstáli v přípravě pro zapsání naší stavební společnosti do seznamu stavebních firem pro Národní kvalifikační a klasifikační systém stavebních dodavatelů ČR. Sledujeme tím další růst v konkurenceschopnosti prostřednictvím dosahování vyšší kvality všech prvků systému řízení společnosti.

zvětšit - Osvědčení
Osvědčení
přesné zdění
Konkrétním vyjádřením naší spolupráce se společností WIENERBERGER a. s. je i získání certifikátu opravňující nás jako jednu z prvních stavebních firem v České republice k používání broušených cihel POROTHERM CB k přesnému zdění. Je to nejmodernější technologie a zároveň nová kvalita. Jsme velmi hrdí, že naši pracovníci ji tak brzy zvládli.


Zvětšit - Certifikovaná
Certifikovaná
montážní firma
Jako vyjádření kvality našich pracovníků střediska KOVO RATIBOŘ jsme jako jedni z mála získali v červenci 2004 certifikát opravňující k montáží nejznámějších střešních oken na trhu VELUX. Zvolením certifikované firmy má zákazník jistotu dokonalé montáže veškerého zvoleného sortimentu firmy VELUX na svou střechu a dosažení naprosto bezchybného a dokonalého výsledku.Tvorba: František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz
Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Odbornost a kvalita -> Certifikáty  

Aktualizace: 2.1.2022