1. VASTO spol. s r. o., Vsetín
Stavební společnost
Značka kvality - program POROTHERM dům Wienerberger
Skip Navigation Links

 

Zamýšlíte postavit rodinný dům? Potřebujete poradit, co vše je třeba zvážit, než začnete stavět rodinný dům? Navštivte naši stránku:
Jak začít se stavbou RD

Příručka  investora v prgramu POROTHERM dům podle energetické náročnosti a konstrukčního řešení.

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali?
Potřebujete poradit před zahájením stavby?
Nebo máte dotaz, na který by jste rádi slyšeli odpověď?
Napište nám a využijte náš Kontaktní formulář,

Sportovní hala Hustopeče nad Bečvou Sportovní hala
Hustopeče nad Bečvou

Interiér sportovní haly Hustopeče nad Bečvou Interiér sportovní haly Hustopeče nad Bečvou

MŠ Svoboda nad Úpou MŠ Svoboda nad Úpou

Rekonstrukce Arcibiskupského paláce v Olomouci Zlepšení tepelně technických
vlastností penzionu,
Valašské Meziříčí

Přístavba a stavební úpravy hasičské zbrojnice, Březina Přístavba a stavební úpravy
hasičské zbrojnice, Březina

Rekonstrukce polikliniky Zahradníkova, Brno Rekonstrukce polikliniky
Zahradníkova, Brno

Energetické úspory bytového domu, Prostějov Energetické úspory
bytového domu, Prostějov
Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Profil společnosti -> O společnosti

O stavební společnosti 1. VASTO spol. s r. o. Vsetín

Stavební společnost 1. VASTO spol. s r. o. byla založena v roce 1991 ve Vsetíně s cílem vytvořit silnou a flexibilní stavební společnost realizující značnou část ze segmentu staveb pozemního stavitelství po celém území České republiky. Od počátku byli zakladatelé vedeni snahou tuto činnost realizovat kromě speciálních řemesel, výhradně svými zaměstnanci. Tato vize spolu s citlivým a prozíravým organizováním vnitrofiremních vztahů a především každodenní práce celého kolektivu, v současnosti čítající průměrně již více než 80 kvalitních pracovníků, přivedla stavební společnost 1. VASTO spol. s r. o. až na vedoucí příčku valašského regionu. Byty, ať již v hromadné výstavbě, nebo jako rodinné domy realizuje  stavební společnost 1. VASTO spol. s r. o. v souladu s požadavky investora rychle a kvalitně a to i ve svažitých terénech, které především u nás na Valašsku jsou spíše pro stavění rodinných domů pravidlem, než-li výjimkou.

Jednatelem společnosti je:

 Pan Ing. Vojtěch Indruch, ředitel společnosti 1. VASTO spol. s r. o.

Stavební společnost 1. VASTO spol. s r. o. kromě střediska Hlavní stavební výroby ve Vsetíně, má vybudováno středisko KOVO Ratiboř, kde má soustředěna, kromě skladovacího areálu všechna svá řemesla. V současné době naše stavební společnost zaměstnává 85 pracovníků z Vsetínského regionu. V roce 2003 jsme otevřeli středisko ve Valašském Meziříčí, které postupně přejímá starost o realizaci staveb v tomto regionu.

V roce 2001, to je v roce 10. výročí od založení, se stala stavební společnost 1. VASTO spol. s r. o. držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9002:1995, na provádění staveb, včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování, stavební zámečnictví, kovovýrobu, klempířství a pokrývačství.

Certifikát kvality jsme v r. 2002 úspěšně před certifikačním orgánem obhájili. Zahájili jsme tím v naší stavební společnosti práce na zdokonalení celého řídícího procesu podle další, nové náročnější normy jakosti.

V prosinci 2003 jsme při neustálém a strmém růstu objemu výroby dosáhli certifikace dle ČSN EN ISO 9001:2001. V prvním čtvrtletí roku 2006 pak prozatím vyvrcholil proces certifikací a to dle ČSN ISO řady 14000.

Konkrétním vyjádřením naší spolupráce se společností WIENERBERGER a. s. je i získání certifikátu POROTHER CB v červnu 2004. Certifikát nás opravňuje  jako jednu z prvních stavebních společností v České republice k používání broušených cihel POROTHERM CB k přesnému zdění. Je to nejmodernější technologie a zároveň nová kvalita. Jsme velmi hrdí, že naši pracovníci ji tak brzy zvládli.

Jako vyjádření kvality našich pracovníků střediska KOVO RATIBOŘ jsme jako jedni z mála získali v červenci 2004 certifikát opravňující k montáží nejznámějších střešních oken na trhu VELUX. Zvolením certifikované firmy má zákazník jistotu dokonalé montáže veškerého zvoleného sortimentu firmy VELUX na svou střechu a dosažení naprosto bezchybného a dokonalého výsledku.

Stavba moderní budovy ze skla, oceli, betonu a hliníku - přístavba domu č. p. 1356 tzv. “Kremlu“ na vsetínském Dolním náměstí. Rekonstrukce 2. – 5. nadzemního podlaží domu č.p.1356 tzv. Kremlu včetně její přístavby ze skla, oceli a hliníku Stavba moderní budovy ze skla, oceli, betonu a hliníku - přístavba domu č. p. 1356 tzv. “Kremlu“ na vsetínském Dolním náměstí. Rekonstrukce 2. – 5. nadzemního podlaží domu č.p.1356 tzv. Kremlu včetně její přístavby ze skla, oceli a hliníku, které jsme realizovali pro Město Vsetín, byly navrženy do soutěže STAVBA ROKU 2002 ZLÍNSKÉHO KRAJE. Se ctí zde obstály a jejich účast v nelehké konkurenci byla oceněna diplomem. Nádherná rekonstrukce Jurkovičova lázeňského domu v Luhačovicích byla v této soutěži velmi těžkou konkurencí…Tvorba: František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz
Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Profil společnosti -> O společnosti  

Aktualizace: 2.1.2022